CRTVG

Buscar

Programación

  • 07:10 h

    TROPA DE TRAPO, A: TROPA DE TRAPO, A 33

  • 07:15 h

    TROPA DE TRAPO, A: TROPA DE TRAPO, A 34

  • 07:25 h

    TROPA DE TRAPO, A: TROPA DE TRAPO, A 35

  • 07:30 h

    TROPA DE TRAPO, A: TROPA DE TRAPO, A 36

  • 07:35 h

    OS VIXILANTES DO CAMIÑO [II]

  • 08:05 h

    MONSTER ALLERGY: MONSTER ALLERGY 47

  • 08:25 h

    MONSTER ALLERGY: MONSTER ALLERGY 48

  • 08:50 h

    DETECTIVE CONAN, O: O MISTERIO DO XARDÍN XAPONÉS DE PEDRAS E AUGA I

  • 09:15 h

    DETECTIVE CONAN, O: O MISTERIO DO XARDÍN XAPONÉS DE PEDRAS E AUGA II

  • 09:40 h

    DETECTIVE CONAN, O: LEMBRANZAS A CHUVIA NO BARRIO CHINÉS I

  • 10:05 h

    DETECTIVE CONAN, O: LEMBRANZAS A CHUVIA NO BARRO CHINÉS II

  • 10:25 h

    DETECTIVE CONAN, O: SHINICHI KUDO EN NOVA YORK O CASO

  • 11:00 h

    A XORNADA EN XOGO: A XORNADA EN XOGO 418

  • 11:30 h

    AXUSTES DEPORTES PUNTUAIS 2024: Ámsterdam Choff 2023

  • 11:35 h

    PARALÍMPICOS: PARALÍMPICOS VI 110

  • 11:45 h

    CONTRA O CRONO: Rally do Cocido

  • 12:20 h

    AXUSTES DEPORTES PUNTUAIS 2024: Ámsterdam Choff 2023

  • 12:25 h

    BALONMÁN: Playoff título. Cuartos de final (ida): Mecalia Atl. Guardés-Conservas Orbe Rubensa BM Porriño

    En directo.
  • 14:05 h

    CICLISMO: Costa Atlántica MTB Tour

  • 14:15 h

    ATLETISMO: Os 10.000 peregrinos

  • 14:30 h

    A NEVE: A NEVE V 285

  • 15:00 h

    TELEXORNAL MEDIODÍA FIN DE SEMANA: TELEXORNAL MEDIODÍA FIN DE SEMANA 21.04.2024

    Presentan Irene Lourido e Alberto Mancebo. Tomás Alonso encárgase da información deportiva.
  • 15:55 h

    FÚTBOL PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF: F.C. Barcelona Atl.-C. D. Lugo

    En directo.
  • 16:45 h

    DEPORTE EXTRA: O Mundial comeza en Lugo

  • 17:55 h

    FÚTBOL PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF: C. D. Arenteiro-S. D. Ponferradina

    En directo.
  • 18:50 h

    AXUSTES DEPORTES HISTÓRICOS: AXUSTE HIST. DEPORTES.: U.D. ARIZA - C.D. ARENTEIRO 2022 final copa federación

  • 19:50 h

    AXUSTES DEPORTES PUNTUAIS 2024: Ámsterdam Choff 2023

  • 19:55 h

    ESPECIAL INFORMATIVO: Eleccións ao Parlamento vasco

    Programa especial desde o estudio multimedia de San Marcos, que atenderá o peche de urnas e o escrutinio, e contará con varias mesas de análise política e distintas conexións co equipo da canle desprazado a Bilbao.
  • 23:00 h

    EN XOGO: EN XOGO 719

    Presentado por Óscar Benito, Gustavo Varela e Luís Timiraos.
  • 00:45 h

    FÚTBOL SEGUNDA DIVISIÓN RFEF: Pontevedra C. F.-Ourense C. F.

  • 02:30 h

    PENSANDO EN TI: PENSANDO EN TI 1331

    Programa de madrugada da Radio Galega, dirixido e presentado por Marcial Mouzo, que tamén se emite cada noite en directo pola G2. 'Pensando en ti' cédelle o protagonismo absoluto á participación dos oíntes, que comparten en vivo e a través do teléfono, nun ton distendido, experiencias persoais e opinións sobre todo tipo de temas.
  • 05:10 h

    EN XOGO: EN XOGO 719

    Presentado por Óscar Benito, Gustavo Varela e Luís Timiraos.