CRTVG

Buscar

A liga dos cantantes extraordinarios

Programa 8

05/09/2019 22:15 h

Índice de contidos

00:00 Comeza o programa coa actuación de Rosa do Mar, Eulícer, Diego Moreira, Peke e Selu
02:43 Presentación do programa e de Tania Veiras
06:58 Tania Veiras (Grupo Tania Veiras) canta 'Obsesión' (Ana Gabriel)
12:29 Presentación de César Romero (Orquestra Cinema)
16:54 César Romero (Orquesta Cinema) canta 'Madre Tierra' (Oye) (Chayanne)
21:24 Presentación de Laura Añón (Orquesta Finisterre)
25:47 Laura Añón (Orquesta Finisterre) canta 'Negra Sombra' (Juan Montes)
32:27 Presentació de Noly (Los Satélites)
36:43 Noly (Los Satélites) canta 'Corazón Partío'
41:31 Presentación de Iria Riola (Orquesta Trébol)  
44:51 Iria Riola (Orquesta Trébol) canta 'Que el ritmo no pare' (Patricia Manterola)
50:07 Presentan a Alejandra Pais (Orquesta New York)
52:48 Alejandra Pais (Orquesta New York) canta The Best (Bonnie Tyler)
01:06:58 Presentación de Santi Pulido (París de Noia)
01:02:06 Santi Pulido (París de Noia) canta 'Contando Lunares' (Don Patricio e Cruz Cafuné)
01:03:57 Presentación de Néstor Peña (Orquesta Olympus)
01:09:04 Néstor Peña (Orquesta Olympus) canta 'Lágrimas Negras' (Miguel Matamoros)
01:13:38 Repaso de puntuacións de cara á semifinal
01:24:16 Santi Pulido (París de Noia) canta 'Todo tiene su fin' (Medina Azahara)
01:28:13 Laura Añón (Orquesta Finisterre) canta 'Ya no quiero ná' (Lola Indigo)
01:33:10 César Romero (Orquesta Cinema) canta 'O Sole Mio
01:37:13 Alejandra Pais (Orquesta New York) canta 'Shallow' (Lady Gaga e Bradley Cooper)
01:41:15 Repaso de puntuacións de cara á final
01:46:45 Alejandra Pais (Orquesta New York) canta 'Never Enough' (Loren Allred)
01:51:08 César Romero (Orquesta Cinema) canta 'Libre' (Nino Bravo)
01:55:24 Aquel-e canta 'Que a fin do mundo nos pille rebolando'

Gala 8: E CHEGOU A GRAN FINAL!! Tania Veiras do Grupo Tania Veiras, Santi Pulido da París de Noia, Iria Riola da Trébol, Néstor Peña da Olympus, César Romero da Cinema, Laura Añón da Finisterre, Alejandra Pais da New York e Noly dos Satélites son os finalistas, pero teremos de invitados a Rosa do Mar da Orq. Miramar, Antonio "Peque" de La Fórmula, Diego Moreiras da París de Noia, Selu López da Orq. Deluxe e ao ciclón de Camaguey Eulícer da Olympus. Quén se alzará co trofeo da Liga dos Cantantes Extraordinarios?

Atopar capítulo por: