CRTVG

Buscar

Contacta

Directorio

Directorio Corporación RTVG

Directorio Programas RG

PROGRAMAS ENDEREZOS  ELECTRÓNICO TELÉFONO 
A Tarde atarde@radiogalega.es 981.540934/992
Aquí Galicia aquigalicia@radiogalega.es 981.540.970
Banda Ancha banda.ancha@radiogalega.es  
Bichería! bicheria@radiogalega.es 981.540.916
Caza e Pesca cazaepesca@radiogalega.es 981.540.915
Convivir en igualdade convivirenigualdade@radiogalega.es 981.540.974
Coñecer Galicia coñecergalicia@radiogalega.es 881.997.954
Concerto Popular concertopopular@radiogalega.es 981.540.971
Come e Fala comeefala@radiogalega.es  
Diario Cultural diariocultural@radiogalega.es 981.540.924
Efervesciencia efervesciencia@radiogalega.es  
Expreso de Medianoite expresodemedianoite@radiogalega.es  981.540.962
Fondos Reservados fondosreservados@radiogalega.es  
Galicia por Diante galiciapordiante@radiogalega.es 981.540.954
Galicia en Goles deportes.radiogalega@radiogalega.es  981.540.905
Gas a Fondo deportes.radiogalega@radiogalega.es  981.540.905
Milenio milenio@radiogalega.es 981.540925/275151
O Lobo Urbán olobourban@radiogalega.es  
Pensando en tí pensandoenti@radiogalega.es  
Quedamos na Galega quedamosnagalega@radiogalega.es 981.540.924
Somos quen somosquen@radiogalega.es 881.997.954
Tres peixes voando trespeixesvoando@radiogalega.es  
Sala 5 sala5@radiogalega.es 881.997.974
     

RADIO GALEGA MÚSICA

radiogalega.musica@radiogalega.es 981.540.918
Allegro Moderato allegromoderato@radiogalega.es 981.554.409
Estudio 3 estudio3@radiogalega.es 981.554.409
Lume na Palleira lumenapalleira@radiogalega.es  
Onda Vital ondavital@radiogalega.es 981.540.984